Yükleniyor…

Celsus

Residence

Satışı Devam Eden Projeler

Konut alanında Lefkoşa’da bir ilk olacak Celsus Residence konsepti ile kendini diğer projelerden ayrıştırmaktadır. Proje Kıbrıs’taki iş hayatına katkıda bulunduğu gibi sosyal yaşama katkıda bulunacak ve bölgenin çehresini değiştirirken, günlük hayatta özlenen profesyonelliği, konforu, servisi ve lüks konaklama alanları ile hayatın merkezinde yerini alacak.

Detaylar

Celsus

Business Center

Satışı Devam Eden Projeler

Kuzey Kıbrıs’ta bir örneği daha bulunmayan Celsus Business Center & Residence birbirinden tamamen bağımsız girişleri olan ve aynı zemin üzerinden yükselen iki kule olarak tasarlandı.

Detaylar
Yükleniyor…

WLD

Akdeniz Sitesi

Satışı Tamamlanan Projeler

White Lotus Akdeniz Projesi, Lefkoşa’nın en merkezi, yeni ve gelişmekte olan Küçük Kaymaklı Bölgesi’nde inşa edilmiştir. Projemizin en önemli özelliklerinden biri şehrin ilk “kontrollü” site projesi olması, giriş ve çıkışların kontrollü yapılması bu projeye güvenlik anlamında pek çok şey katmıştır.

Detaylar

Casa de

Sueños

Satışı Devam Eden Projeler

Casa De Suenos White Lotus Development tarafından sunulan özel bir projedir. Bellapais’in en çok rağbet gören bölgesinde yer alan villa, benzersiz özelliklere sahip ve adada türünün tek örneğidir.

Detaylar